از خودکار کیان نوک تیز به جای نی استفاده کنید

مردم در این مورد چیزهای جالب زیادی نوشتند.
ادعای MSI در بخش نمایشی این بود که نوک گرافیت به اندازه‌ای کوچک و سبک است که هنگام نوشتن بر روی آن آسیبی نبیند یا روی صفحه باقی بماند.

اگر شما جزو نقاشان ماهرری می باشید که می خواهید نقاشی هایی دقیق و ظریف بکشید یهتر است خودکار کیان نوک تیز را بدین منظور انتخاب نمایید.

بر این اساس، من هیچ گرافیت یا باقیمانده‌ای روی صفحه نمایش در طول یا بعد از تظاهراتم ندیدم. قرار من نیز در اواخر روز بود، و در آن نقطه، مردم بی وقفه می آمدند و با این موضوع می نوشتند. (هر چند من هنوز فکر می کنم ممکن است جادو باشد.)

قلم MSI 2 در پس زمینه سفید.
در اینجا به نظر می رسد از نزدیک. تصویر: MSI
سری لپ‌تاپ‌هایی که این قلم با آن عرضه می‌شود، سری MSI Creator Z است. واحدی که من این را با آن نمایش دادم Creator Z17 HX Studio بود که قلم با آن عرضه می شود.

این لپ‌تاپ هیولایی شامل Core i9-13950HX جدید اینتل می‌شود که دارای 24 هسته عظیم است (اگرچه تنها هشت هسته از آن‌ها هسته‌های عملکردی هستند، در حالی که 16 هسته کم مصرف هستند).

می‌توانید آن را با پردازنده گرافیکی لپ‌تاپ Nvidia GeForce RTX 4070 و 64 گیگابایت حافظه دریافت کنید. وضوح تصویر 2560 x 1600 است و یک صفحه کلید RGB برای هر کلید وجود دارد. اما به نظر من این قلم برجسته است.

حرکت قلم خود را شروع کنید و یک الگوی ریتمیک ایجاد کنید. پیشنهادات الگو عبارتند از دایره ها، شکل 8، چرخش ها، امواج یا حلقه ها.

همانطور که به طراحی ریتمیک خود ادامه می دهید، اجازه دهید دست شما در این الگو حرکت کند تا زمانی که خودکار شود و دیگر از عمل دست خود آگاه نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *