تاثیر عجیب کفش فوتسال در ترکیه بر روی فوتبال و بازیکنان!

ورزشکاران برای بهترین عملکرد خود به بهترین تجهیزات نیاز دارند. بنابراین،کفش فوتسال در ترکیه یک قطعه مهم از تجهیزات برای بازیکنان فوتبال است.

بسیاری از ورزشکاران بر این باورند که کفش‌های سبک‌تر باعث می‌شود که آنها سریع‌تر بدوند. اما آیا کفش‌های سبک‌تر فوتبال شما را سریع‌تر می‌کنند؟

پاسخ به این سوال واضح نیست. مطالعاتی در مورد وزن کفش های فوتبال و تاثیر آن بر سرعت دویدن انجام شده است.

برخی از مطالعات هیچ تفاوتی در سرعت دویدن بین کفش های سبک وزن و سنتی فوتبال مشاهده نکردند. برخی دیگر می گویند که کفش های سبک فوتبال می توانند تا دو درصد سرعت شما را افزایش دهند.

کفش

بنابراین جواب چیست؟ آیا برای دویدن سریعتر به کفش های سبک فوتبال نیاز دارید؟ حقیقت این است که بستگی به شخص دارد.

برخی از افراد با پوشیدن کفش های سبک وزن در سرعت دویدن تفاوتی احساس می کنند، در حالی که برخی دیگر اینطور نیستند.

در سال های اخیر، کفش های فوتبال دستخوش تغییر شدیدی شده اند. کفش‌های سنتی فوتبال، کفش‌های بنددار بودند که به‌طور محکم دور پای بازیکن بسته می‌شدند.

با این حال، در زمان های اخیر، کفش های فوتبال بدون توری شده اند. یعنی اصلا بند روی کفش نیست. در عوض، آنها توسط یک باند الاستیک روی پای بازیکن نگه داشته می شوند.

پس چرا کفش های فوتبال بدون بند شده اند؟ و این طراحی چه مزایایی برای بازیکنان دارد؟

دلایل زیادی وجود دارد که چرا چکمه های فوتبال بدون بند هستند. یکی از دلایل این است که این طراحی به بازیکنان اجازه می دهد آزادانه تر و راحت تر حرکت کنند.

علاوه بر این، کفش را سبک تر و راحت تر می کند. چکمه‌های فوتبال بدون بند نیز بهتر از کفش‌های فوتبال توری سنتی روی پا قرار می‌گیرند.

نیازی به توری تنگ نیست. نوار الاستیک یک تناسب راحت و بدون هیچ گونه ناراحتی را تضمین می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *