جعبه کمک های اولیه کامل که از پیشرفت عفونت جلوگیری میکند!

استفاده از جعبه کمک های اولیه کامل بسته به استفاده از کیت و خطر عفونت پیش بینی شده، بسته به کیت متفاوت است. لوازم جانبی تنفس مصنوعی در بالا پوشش داده شده است، اما سایر PPE های رایج کنترل عفونت عبارتند از:

دستکش های یکبار مصرف و یکبار مصرف برای جلوگیری از عفونت متقابل.
عینک یا سایر محافظ های چشم.
ماسک جراحی یا ماسک N95 برای کاهش احتمال انتقال عفونت از طریق هوا.

قیچی تروما برای برش لباس و استفاده عمومی.
قیچی کمتر مفید است اما اغلب شامل آن می شود.
موچین، برای از بین بردن ترکش، در میان دیگران.
فندک برای ضدعفونی کردن موچین یا انبردست و غیره.

جعبه
پدهای الکلی برای تجهیزات ضدعفونی کننده یا پوست نشکن. گاهی اوقات از این برای جدا کردن زخم ها استفاده می شود، با این حال برخی از مقامات آموزشی توصیه نمی کنند که این کار را انجام دهید زیرا ممکن است سلول هایی را که باکتری ها می توانند از آنها تغذیه کنند، بکشد.
سرنگ آبیاری با نوک کاتتر برای تمیز کردن زخم ها با آب استریل، محلول نمکی یا محلول ید ضعیف. جریان مایع ذرات کثیفی و زباله را از بین می برد.
مشعل
بسته های خنک شیمیایی با اثر فوری
مالش الکلی دستمال مرطوب ضد عفونی کننده دست
دماسنج
پتو فضایی
Penlight
گوش پاک کن
پشم پنبه، برای استفاده از لوسیون های ضد عفونی کننده.
پین ایمنی، برای سنجاق باند.

دارو می تواند یک مکمل بحث برانگیز به کیت کمک های اولیه باشد، به خصوص اگر برای استفاده در افراد عمومی باشد. با این حال، معمولاً کیت های کمک های اولیه شخصی یا خانوادگی حاوی داروهای خاصی است. بسته به دامنه عمل، انواع اصلی دارو داروهای نجات دهنده هستند که معمولاً در کیت های کمک های اولیه استفاده می شود که توسط کمک های اولیه پولی یا اختصاص داده شده برای افراد جامعه یا کارمندان، مسکن ها، که اغلب در کیت های شخصی یافت می شوند.

اما ممکن است در داروهای عمومی و در نهایت داروهای تسکین علائم نیز یافت شود، که عموماً فقط در کیت های شخصی یافت می شوند آسپرین برای درد قفسه سینه پزشکی مرکزی به عنوان یک ضد پلاکت استفاده می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *