جوراب نانو ضد بو ساق بلند نیز تهیه شدند

اگر آنها را روی هر دو پا می پوشید، توصیه می شود حداقل دو جوراب نانو ضد بو ساق بلند دریافت کنید و یکی که شسته و خشک می شود پوشیده می شود و دیگری شسته و خشک می شود.

جوراب‌های فشاری شبیه به ورزش هستند زیرا شکل شما را بهبود نمی‌بخشند، همانطور که پوشیدن جوراب‌های فشاری به مدت یک ساعت گردش خون شما را بهبود نمی‌بخشد.

جوراب های فشاری با اعمال فشار از بیرون به پاها، پاها و مچ پاها برای بهبود گردش خون، فشار خارجی وارد می کنند.

جوراب های فشرده، زمانی که به طور مداوم پوشیده می شوند، می توانند از لخته شدن خون جلوگیری کنند که می تواند عواقب کشنده ای داشته باشد.

جوراب نانو ضد بو

جوراب های فشرده برای ایجاد راحتی طولانی مدت طراحی شده اند، به همین دلیل است که از مواد فشرده سازی ساخته شده اند.

جوراب های فشرده را می توان برای راحتی در رختخواب پوشید، اما اگر قصد دارید از مزایای فشرده سازی بهره مند شوید، نیازی به استفاده از جوراب های فشاری نیست.

جوراب های فشرده در صورت پوشیدن تحت نظارت پزشک یا شرایط خاص می توانند تا 24 ساعت دوام بیاورند و اگر برای مدت طولانی پرواز می کنید، توصیه می کنیم تمام مدت از جوراب های فشاری استفاده کنید.

به لطف فناوری فشرده سازی درجه بندی شده ارائه شده توسط VIM، فشرده سازی در درجه اول بر روی مچ پا و پا متمرکز است و با گزینه‌های سطح فشرده‌سازی سبک ما (15 تا 20 میلی‌متر جیوه)، می‌توانید با پوشیدن این کالا در 24 ساعت شبانه‌روز احساس راحتی بیشتری داشته باشید و جوراب های فشرده بهترین گزینه برای پوشیدن روزانه در انواع سبک های مد روز هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *