جوراب نوزادی عروسکی گریه کودکی را قطع کرد

بحث خوابیدن با جوراب به مدت طولانی مورد بحث بوده است و ممکن است ترجیحات و باورهایی در مورد آن داشته باشید، اما آیا باید با جوراب نوزادی عروسکی بخوابید یا نه؟ آیا مزایایی برای آن وجود دارد؟ اگر چنین است، چگونه به کسی کمک می کند که خواب بهتری داشته باشد؟ به خواندن ادامه دهید تا بدانید که خوابیدن با جوراب بد است یا خوب.

پوشیدن جوراب در رختخواب آنها را گرم می کند، گردش خون را افزایش می دهد، دمای مرکزی بدن شما را کاهش می دهد و به مغزتان اجازه می دهد زمان خوابیدن را بفهمد.

اگر از خشکی و ترک پاشنه پا رنج می برید، این می تواند ناشی از قرار گرفتن مداوم در معرض هوای خنک و خشک باشد که پوست شما را خشک می کند.

سعی کنید قبل از پوشیدن جوراب پاهای خود را مرطوب کنید و این باید به حفظ رطوبت و بهبود نرمی پوست در هنگام خواب کمک کند.

جوراب نوزادی عروسکی
پوشیدن جوراب در رختخواب برای فرآیند گشاد شدن عروق دیستال مفید است و اینجاست که جریان خون به دست ها و پاها افزایش می یابد و دمای مرکزی بدن کاهش می یابد و به شما کمک می کند سریعتر به خواب بروید.

جلوگیری از گرگرفتگی
ممکن است فکر کنید پوشیدن جوراب در رختخواب شما را گرمتر کرده و دفعات گرگرفتگی در دوران یائسگی را افزایش می دهد.

با این حال، برعکس است زیرا پاهای گرم باعث افزایش گردش خون می‌شوند که دمای بدن را تثبیت می‌کند و می‌تواند به کاهش دفعات گرگرفتگی کمک کند.

در طول شب، بدن شما ممکن است سیگنال هایی برای گرم شدن به دلیل هورمون های نامتعادل در دوران یائسگی که باعث گرگرفتگی می شود ارسال کند و پوشاندن پاها می تواند به تنظیم جریان خون کمک کند و به ثابت ماندن دمای بدن کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *