جوراب کالج ترک به هیچ عنوان تعریق نمی کنند

قبل از اینکه جوراب شما ساخته شوند، این جوراب کالج ترک مورد آزمایش میدانی قرار می گیرندو ویژگی گوسفند مرینو این است که پشم گوسفند آن ها دارای مهندسی طبیعی شگفت انگیزی است که از طریق آن می توانند در شرایط آب و هوایی شدید زنده بمانند.

جوراب‌های مرینوس با وجود سبکی، پا را در زمستان تا دمای -10 درجه سانتیگراد گرم نگه می‌دارند، در حالی که در تابستان تا دمای 30+ درجه سانتیگراد خنک می‌مانند.

یکی دیگر از مزایای مهم پوشیدن جوراب مرینو این است که نه تنها قابلیت تنفس دارد بلکه ضد باکتری است و این بدان معناست که این جوراب ها به دلیل خاصیت جذب رطوبت، می توانند بوهای ناخواسته را از خود دور کنند و اکنون می توانید با بوی بد پا خداحافظی کنید زیرا این پشم می تواند پاهای شما را عاری از بو و کمتر عرق کند.

پوشیدن جوراب در رختخواب موضوعی به طرز شگفت انگیزی بحث برانگیز است و در حالی که اکثر مردم ترجیح می دهند پابرهنه بخوابند، در واقع تحقیقات زیادی وجود دارد که نشان می دهد پوشیدن جوراب در رختخواب می تواند برای کیفیت خواب و سلامت عمومی شما مفید باشد.

جوراب کالج ترک

از کمک به حرکت سریع‌تر تا جلوگیری از بی‌حس شدن پاها، در اینجا 5 دلیل برای اینکه باید با جوراب بخوابید آورده شده است.

چیدمان تخت خود را با بهترین لحاف (در زبانه جدید باز می شود) و بهترین بالش ها (در زبانه جدید باز می شود) کامل کنید.

صرف نظر از اینکه عاشق جوراب هستید یا متنفر، هیچ کس دوست ندارد پاهای سردی داشته باشد، به خصوص زمانی که می خواهید بخوابید و بسیاری از مطالعات نشان می دهد که خوابیدن با جوراب می تواند به شما کمک کند سریعتر به خواب بروید.

از آنجایی که پاها، دست‌ها و گوش‌ها گرما را سریع‌تر از دست می‌دهند، مهم است که این گرما را خوب و گرم نگه دارید تا از بیمار شدن شما جلوگیری شود و به بدن شما کمک کند تا آرام شود.

به گفته The Sleep Doctor (در برگه جدید باز می شود)، گرم کردن پاهای خود قبل از خواب به مغز سیگنال واضحی می دهد که زمان خواب فرا رسیده است که می تواند به شما کمک کند سریعتر بخوابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *