دستگاه تصفیه آب خانگی بدون برق که کمبود کلسیم در بدن را تامین میکند!

یک دستگاه تصفیه آب خانگی بدون برق با فناوری تصفیه RO و UV می‌تواند نه تنها میکروارگانیسم‌ها ویروس‌ها، باکتری‌ها، بلکه فلزات سنگین، مواد شیمیایی و TDS اضافی را که با یک دستگاه تصفیه آب غیر الکتریکی حذف نمی‌شوند، حذف کند.

اگر منبع آب شما حاوی سطح بالایی از TDS است، باید یک دستگاه تصفیه آب RO نصب کنید.

فقط یک دستگاه تصفیه آب RO می تواند شوری آب را حذف کند و آن را برای مصرف شیرین کند.

طیف Pureit از دستگاه های تصفیه آب RO می تواند TDS را تا 2000ppm حذف کند و برای تصفیه انواع آب صرف نظر از منبع آن – Borewell، Tank یا آب زیرزمینی مناسب است.

یک دستگاه تصفیه آب غیر برقی زمانی مناسب است که TDS آب شما تحت محدودیت های مصرفی باشد و حاوی فلزات سنگینی نباشد که برای سلامتی ما مضر هستند.

دستگاه

یک دستگاه تصفیه آب غیر الکتریکی از طریق فیلترهای خود می تواند میکروب هایی مانند باکتری ها، ویروس ها و آفت کش ها را حذف کند.

همچنین قادر است هرگونه بو و کلر موجود در آب شما را از بین ببرد.

برخلاف دستگاه های تصفیه آب غیر الکتریکی، نیازی به پر کردن یا ذخیره آب در دستگاه تصفیه آب برقی به صورت دستی ندارید.

تمام دستگاه های تصفیه آب Pureit RO دارای ظرفیت ذخیره سازی داخلی هستند.

این بدان معناست که بدون هیچ مشکلی می توانید آب تصفیه شده را تنها با لمس یک دکمه دریافت کنید.

این همچنین ایمنی بیشتری را فراهم می کند زیرا آب ورودی شما در معرض تمام عناصر بیرونی قرار نمی گیرد و از هر گونه آلودگی احتمالی انسانی عاری است.

دستگاه های تصفیه آب برقی می توانند خوبی های بیشتری به آب اضافه کنند.

جدا از تصفیه، تصفیه آب Pureit RO همچنین آب تصفیه شده را با مواد معدنی ضروری مانند کلسیم و منیزیم غنی می کند و آن را برای شما و خانواده شما سالم می کند.

از طرف دیگر دستگاه های تصفیه آب غیر برقی فاقد این ویژگی هستند و فقط شکل اولیه تصفیه آب را ارائه می دهند.

ما امیدواریم که مقایسه ای که در بالا توضیح داده شد به شما کمک کند هنگام انتخاب یک دستگاه تصفیه آب برای خانه خود انتخابی آگاهانه داشته باشید.

دستگاه های تصفیه آب برقی دارای برتری واضحی نسبت به دستگاه های تصفیه آب غیر برقی هستند که از نظر فناوری برتر و پیشرفته تر هستند.

اما اگر منطقه یا جامعه شما دارای یک سیستم تصفیه آب موثر است که تامین آب سالم را ارائه می دهد، می توانید یک دستگاه تصفیه آب غیر برقی را نیز برای خانه خود انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *