دستگاه فشار خون گلامور hl858na در 100 کشور تبلیغ شد

فشارسنج سرپایی یک دستگاه اندازه گیری فشار خون قابل حمل است و برای ثبت فشار خون در زمان های مشخص در طول یک دوره 24 ساعته استفاده می شود و دستگاه فشار خون گلامور hl858na شامل یک کاف بازویی است که توسط یک لوله لاستیکی انعطاف پذیر به یک مانیتور سبک وزن متصل شده است.

مانیتور در یک کیسه قرار می گیرد که توسط یک کمربند یا بند شانه نگه داشته می شود و این آزمایش معمولاً در صورت مشکوک بودن به تشخیص فشار خون بالا (پرفشاری خون) تجویز می شود.

یک بار اندازه گیری فشار خون در مطب یا کلینیک معمولاً برای تأیید اینکه فشار خون شما خیلی بالا است یا حتی در برخی موارد خیلی پایین است کافی نیست و اگر پزشک شما مشکوک به فشار خون بالا یا سایر مشکلات فشار خون باشد، ممکن است شما را برای پایش فشار خون سرپایی معرفی کند.

دستگاه فشار خون گلامور hl858na

فشارسنج سرپایی یک دستگاه غیر تهاجمی است که شامل یک کاف فشار خون ویژه است که به یک مانیتور کوچک متصل می شود که به مدت 24 ساعت از آن استفاده می کنید و در فواصل زمانی معین، معمولاً هر 20 دقیقه در طول روز و کمتر در شب، فشار خون شما اندازه گیری و ثبت می شود در حالی که مشغول انجام فعالیت های روزمره خود هستید.

اگر علائمی مانند سرگیجه، سردرد یا برافروختگی صورت را احساس کردید یا اگر احساس کردید قلبتان به سرعت شروع به تپش می کند، به شما دستور داده می شود که دکمه ای را روی مانیتور فشار دهید تا فشار خون دستی را اندازه گیری کنید.

در پایان دوره 24 ساعته، مانیتور را خاموش کرده و به بخش تصویربرداری قلب برگردانید و داده های ثبت شده توسط یک متخصص بررسی می شود و طی 10 روز کاری گزارشی برای پزشک شما ارسال می شود. پزشک نتایج را با شما در میان خواهد گذاشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *