رقابت شوینده پوست چرب اریکه با میزان فروش الماس!

محصول فوق آرایش، کثیفی و هر گونه آلودگی دیگر را بدون تحریک پوست و بدون بر جای گذاشتن باقیمانده پاک می کند! اما این تمام چیزی نیست که انجام می دهد و شوینده پوست چرب اریکه به آرامی پوست را بدون استفاده از اسید لایه برداری می کند، پوست کدر را روشن می کند و به حفظ سطح pH طبیعی پوست کمک می کند.

این ماده مورد علاقه بسیاری است، زیرا قابلیت پاکسازی ملایم آن در کنار اینکه چگونه پوست را بدون از بین بردن آن تمیز می کند!

شوینده

یک نکته منفی کوچک این است که حاوی مقداری عطر است، بنابراین اگر پوست بسیار حساسی دارید آن را توصیه نمی کنم و یکی دیگر از معایب این است که در سمت گران تر است، با این حال، شما فقط به مقدار کمی در یک زمان نیاز دارید تا پاک کننده مدتی دوام بیاورد.

 

پوست چرب دارید؟ اگر چنین است، احتمالاً می دانید که این نوع پوست نیاز به توجه بیشتری دارد و خواه چندین بار در روز از کاغذهای لکه دار استفاده کنید یا پودر مات کننده را برای لمس کردن ظهر به همراه داشته باشید، می توانید احساس کنید که به حداقل رساندن درخشش یک نبرد بی پایان است.

با این حال، به نظر می رسد که یکی از بزرگترین رازهای کاهش چربی در واقع بر اساس نحوه شروع روز شما است و با استفاده از شستشوی صورت که به طور خاص برای کنترل چربی اضافی طراحی شده است، پوست شما در طول روز به مراقبت کمتری نیاز دارد.

در اینجا، ما بهترین شوینده های صورت برای پوست های چرب را کشف کرده ایم و اما قبل از اینکه وارد توصیه‌های خود شویم، از دکتر لورتا سیرالدو، متخصص پوست میامی استفاده کردیم تا یاد بگیریم چگونه چربی دائمی را یک‌بار برای همیشه کاهش دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *