روبالشتی وجود داشته باشد که صورت خودفشار می دهیم

سطح کمی وجود دارد، اگر وجود داشته باشد، که صورت خود را به قدری و برای مدت طولانی به روبالشتی  فشار می دهیم. این متأسفانه به این معنی است که هرگونه کثیفی یا باکتری که به بالش شما راه می یابد نیز برای مدت طولانی با پوست شما تماس خواهد داشت.

پس چگونه روبالشی ابریشمی می تواند کمک کند؟ چند راه وجود دارد:

در حالی که هنوز باید بالش خود را مرتب بشویید، ابریشم دارای خواصی است که به تمیزتر ماندن آن در بین شستشوها کمک می کند
از آنجایی که ابریشم رطوبت کمتری نسبت به پارچه های دیگر می گیرد، رنو تی کمتر به عنوان میزبان برای کنه های گرد و غبار و باکتری های صورت و پوست شما عمل می کند.
ابریشم به طور طبیعی ضد حساسیت است، بنابراین خشکی آن در مقایسه با سایر پارچه هایی که رطوبت را حفظ می کنند، مانند روبالشی های نخی، از ایجاد حساسیت در اتاق خواب جلوگیری می کند.
چه کسی با دانستن اینکه بالش او فضایی تمیزتر و بهداشتی تر از قبل فراهم می کند، احساس شادابی بیشتری نخواهد داشت؟

4. پوست هیدراته
اگر تا به حال برای مراقبت از پوست چند مرحله‌ای وقت و پول صرف کرده‌اید، به این امید که پوست کم‌آبی خود را تغذیه کنید، فقط برای اینکه از خواب بیدار شوید با چهره‌ای که مانند قبل سفت و خشک است، روبالشی شما می‌تواند بخشی از این مشکل باشد. حقیقت موضوع این است که برخی از پارچه‌هایی که در روبالشی معمولی استفاده می‌شوند، بیشتر از بقیه رطوبت را جذب یا دفع می‌کنند. این می تواند یکی از دلایل خشکی پوست شما باشد.

خوشبختانه، برای افرادی که به مراقبت از پوست می‌خوابند،  سگ نگهبان یکی دیگر از مزایای بی‌شمار روبالشی ابریشمی، پتانسیل داشتن پوست هیدراته‌تر است.

پارچه ابریشم ممکن است حاوی مقادیر کمی از Sericin، پروتئین طبیعی کرم ابریشم باشد، که ممکن است یک لایه صاف روی سطح پوست ایجاد کند تا از از دست رفتن رطوبت جلوگیری کند. اگرچه پلیمر طبیعی تا حد زیادی در طول فرآیند صمغ زدایی استخراج و حذف می شود

الیاف ابریشم طبیعی نیز رطوبت را به طور موثرتری نسبت به سایر پارچه ها دفع می کند. قیمت روفرشی کشدار ضدآب این بدان معناست که به جای جذب تمام رطوبت پوست، روبالشی ابریشمی می تواند به شما در حفظ آن کمک کند. این به نوبه خود می تواند محصولات مراقبت از پوست شبانه شما را موثرتر کند.

 • منابع:
  1. Cleaner Sleep 
 • تبلیغات: 
  1. کاناپه که به عنوان مبل، نیمکت یا چسترفیلد نیز شناخته می‌شود
  2. تغذیه لازم با شیره زغال اخته
  3. توت یک گیاه پر استقبال در درنیا
  4. روش های مختلف بازاریابی موفق که نمی دانستید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *