سبد حصیری قهوه ای در برابر نوزر خورشید تغییر رنگ نخواهد داد

بدیهی است که خواص حصیری طبیعی برای استفاده در فضای باز مناسب نیست، به خصوص در موارد رطوبت، باران، برف و سایر انواع آب و هوای بد و بنابراین،سبد حصیری قهوه ای طبیعی نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار گیرند و باید از مناطق مرطوب و با رطوبت بالا نگهداری شوند.

در غیر این صورت، رنگ اصلی خود را از دست می دهند، کپک می زنند یا بیش از حد خشک، شکننده و می شکنند.

در مقابل، حصیری رزین مصنوعی (حصیر حصیری در فضای باز) هم در داخل و هم در خارج از خانه قابل استفاده است و حصیری در فضای باز شباهت زیادی به حصیری سنتی (مانند حصیری یا بید) دارد و بهترین ویژگی ها مانند دوام و انعطاف پذیری را حفظ می کند.

حصیری مصنوعی در برابر عناصر خارجی مصون است، زیرا بسیار قوی، مقاوم در برابر رطوبت و مقاوم در برابر محو شدن، لکه شدن و ترک خوردن است و علاوه بر این، حصیری مصنوعی ارزان‌تر و تمیز کردن آن راحت‌تر از حصیری طبیعی است.

سبد حصیری قهوه ای

بسیاری از مردم به اشتباه فکر می کنند که حصیری و حصیری یک چیز هستند، اما در واقع، آنها دو چیز متفاوت هستند و حصیر یک ماده طبیعی برای ساخت لوازم خانگی و کالاهای خانگی به صورت عمده است.

با این حال، حصیری در واقع نوعی بافندگی یا فرآیندی برای ساخت وسایل خانگی از گیاهان انعطاف پذیر است و بیایید جزئیات بیشتری در مورد تفاوت های Rattan در مقابل Wicker بیاموزیم.

بله، حصیری طبیعی است و این نوع حصیری معمولاً از گیاهانی با قابلیت تجدید سریع و زیست تخریب پذیر ساخته می شود و به عنوان مثال، یک سنبل آبی معمولی می‌تواند در عرض پنج تا پانزده روز دو برابر شود و آن را به یکی از سریع‌ترین گیاهان در جهان تبدیل کند.

سنبل آبی و بسیاری از مواد دیگر برای حصیری طبیعی می توانند بدون استفاده از آفت کش ها رشد کنند که به کاهش ردپای کربن یا اثرات زیست محیطی کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *