شیلنگ آب ماشین ظرفشویی که به سراسر دنیا سفر کرد!

شیلنگ آب ماشین ظرفشویی باید تا حد امکان کوتاه باشد. آرنج‌ها و خم‌ها باید به حداقل برسد، زیرا فشار آب را کاهش می‌دهند و در نتیجه آبرسانی به وسایل خانه را کاهش می‌دهند. خط سرویس خانه نیز باید از یخ زدگی محافظت شود.

چهار فوت خاک یک عمق پذیرفته شده برای دفن خط برای جلوگیری از یخ زدگی است. با این حال، این عمق در سراسر کشور از شمال تا جنوب متفاوت است.

برای عمق توصیه شده باید از کد لوله کشی محلی یا دولتی استفاده شود. حداقل اندازه خط خدمات باید ¾ اینچ باشد.

شیلنگ

حداقل فشار آب باید 40 پوند بر اینچ مربع باشد، هیچ گونه اتصال سیمانی یا بتنی نباید مجاز باشد، اتصال چسب بین انواع پلاستیک نباید مجاز باشد، و نباید از اتصالات PVC رزوه دار زن استفاده شود.

مواد مورد استفاده برای سرویس خانه ممکن است پلاستیک، مس، چدن، فولاد یا فرفورژه مورد تایید باشد. اتصالات مورد استفاده باید با نوع لوله مورد استفاده سازگار باشد.

یک نصب معمولی سرویس خانه در شکل 9.2 نشان داده شده است. عناصر نصب سرویس در زیر توضیح داده شده است.

توقف شرکت ایستگاه شرکت به آب اصلی متصل است. این اتصال معمولاً از جنس برنج است و بدون قطع برق شهری با ابزار مخصوص به برق متصل می شود.

شیر تعبیه شده در استاپ شرکت اجازه می دهد تا زمانی که سرویس به ساختمان کامل می شود، فشار در قسمت اصلی حفظ شود.

کرب استاپ دریچه مشابهی است که برای جداسازی ساختمان از اصلی برای تعمیرات، عدم پرداخت، قبوض آب یا زیرزمین های آبگرفته استفاده می شود.

از آنجایی که استاپ شرکتی معمولاً زیر خیابان است و برای رسیدن به شیر باید روسازی را بشکنید، از کرب استاپ به عنوان شیر ایزوله استفاده می شود.

کرب استاپ باکس یک جعبه دسترسی به کرب استاپ برای باز و بسته کردن شیر است. برای رسیدن به شیر از آچار دسته بلند استفاده می شود.

استاپ کنتور شیری است که در سمت خیابان کنتور آب قرار می گیرد تا آن را برای نصب یا نگهداری جدا کند. بسیاری از کدها به یک شیر دروازه در سمت خانه کنتور نیاز دارند تا آب را برای تعمیرات لوله کشی قطع کند.

در صورت استفاده مکرر از کریدور و ایستگاه های متر ممکن است در مدت کوتاهی خراب شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *