فریم عینک المانی حاشیه های خارق العاده دارند

مردم این سبک کم حاشیه را به دلیل مینیمالیسم آن دوست دارند و گزینه های شکل کمتری وجود دارد، اما می توانید چند گزینه برای مواد و رنگ پیدا کنید و علاوه بر این، برخی از فریم عینک المانی بدون حاشیه نمی‌توانند هر نوع عدسی را بپذیرند و بنابراین، اگر به چیزی غیر از لنزهای تک دید نیاز دارید، حتماً اطلاعات محصول را بررسی کنید تا مطمئن شوید که لنزهای شما را می‌پذیرد.

این قاب ها بین لبه کامل و بدون حاشیه هستند و این می تواند هر فریمی را که قسمتی از لبه لنز در معرض دید قرار دارد را توصیف کند و با این حال، متداول ترین طراحی، یک لبه فریم در بالای لنز است که قسمت پایین آن آشکار است.

این سبک تمایل به ترکیب مزایای دو نوع فوق دارد و آنها کمی جسورتر هستند و شخصیتی اضافه دارند و با این حال، آنها هنوز هم نسبتا سبک و مانند عینک های بدون لبه هستند.

فریم عینک المانی

معمولاً می‌توانید گزینه‌های مواد و رنگ زیادی را برای قاب‌های بدون حاشیه پیدا کنید و به علاوه، آنها اغلب طیف وسیع تری از انواع لنز را می پذیرند.

این نوع قاب ها با پل بزرگتر و/یا پایین تر طراحی می شوند و هدف این است که برای افرادی که پل بینی پایینی دارند راحت تر باشد.

قاب های پل پایین می توانند تمام لبه، بدون لبه یا نیمه بدون حاشیه باشند و اگرچه، یافتن عینک های لبه کامل تری با این ویژگی معمول است.

اگر پل بینی پایینی دارید، بهتر است به دنبال یک پل پایین بینی باشید و اینها تمایل دارند که ایمن تر و راحت تر روی صورت بنشینند.

در نهایت، قاب‌های سیمی وجود دارند، ظاهری کلاسیک که به دلیل سادگی و بی‌زمانی بودنش همچنان پوشیده می‌شود و این قاب ها می توانند لبه کامل یا نیمه بدون حاشیه با رینگ های فلزی بسیار باریک باشند و به طور سنتی، این نوع فریم ها فقط با لنزهای دایره ای ساخته می شدند و  با این حال، امروزه می توانید قاب های سیمی با گزینه های شکل گربه ای، هندسی و بسیاری دیگر را پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *