فریم عینک نزدیک بین یک بینایی سنج را متحیر کرد

هنگام تعمیر فریم های استات خمیده، بخار داغ یا آب می تواند عینک شما را انعطاف پذیر کند و با این حال، از آنجایی که فریم های پلاستیکی از دوام کمتری نسبت به فلز برخوردار هستند، اگر خودتان تنظیمات را انجام دهید، احتمال شکستن آنها بیشتر استو علاوه بر این، اگر پوشش‌های لنز برداشته یا پوشانده نشوند، گرما می‌تواند به آن‌ها آسیب برساند و همیشه بهتر است با یک بینایی‌شناس تماس بگیرید تا تنظیمات فریم عینک نزدیک بین را از طرف شما انجام دهد.

فریم های استات که قبلاً شکسته شده اند نیز به کمک یک متخصص نیاز دارند و سعی نکنید قاب را با چسباندن قطعات به هم تعمیر کنید، زیرا این یک تعمیر دائمی نیست و احتمالاً بر تناسب قاب تأثیر می گذارد.

فریم عینک نزدیک بین

فرض کنید فریم عینک شما شکسته است – آیا می توان از همان لنزها در یک فریم جدید استفاده کرد؟

اگر سبک فریم جدیدی می‌خرید، لنزها باید متناسب با فریم جدید بریده شوند، و ناحیه‌ای که از آن نگاه می‌کنید (مرکز نوری AKA) روی هر لنز به‌طور ایده‌آل با مردمک چشم شما هم‌تراز نخواهد بود و بنابراین استفاده مجدد از لنزها می تواند منجر به تغییر در حدت بینایی و حتی فشار چشم شود، بنابراین توصیه نمی شود.

اگر دوباره همان سبک فریم را دارید، ممکن است لنزهای قدیمی مناسب باشند، اما همچنان بهتر است این تماس را به یک بینایی‌شناس بسپارید.

نحوه تعمیر لنزهای شکسته یا خراشیده عینک
لنزهای شکسته نه تنها یک مزاحم هستند، بلکه یک خطر بالقوه هستند و آنها می توانند لبه های دندانه دار یا قطعاتی داشته باشند که نباید نزدیک چشم یا انگشتان شما باشند و اگر لنز ترک خورده است، قطعه ای از آن گم شده یا شکسته است، باید کاملاً آن را تعویض کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *