قدرت جاذب پوشک بچه مولفیکس سایز 1 بسیار ایده آل است

پوشک، یک موضوع رایج و اساسی هنگام صحبت در مورد بهداشت و مراقبت مورد نیاز نوزاد و امروزه برندهای تولیدی زیادی وجود دارند که محصولات خود را به والدینی عرضه می کنند که به دنبال ویژگی های متفاوتی مانند قیمت، قابلیت جذب و کیفیت مواد مورد استفاده در ساخت پوشک بچه مولفیکس سایز 1 هستند.

اما پشت پوشک های یکبار مصرف داستانی وجود دارد که نباید از آن غافل شویم و برای ساخت پوشک یکبار مصرف از مواد بسیار آلاینده به دست آمده از نفت استفاده می شود که تجزیه آن تقریباً 300 تا 500 سال طول می کشد و یک نوزاد متوسط از 6000 پوشک استفاده می کند.

پوشک بچه مولفیکس سایز 1

با دیدن این ارقام باید نگران آسیب بزرگی که این پوشک ها به محیط زیست وارد می کنند، باشیم، خوبی این است که همیشه یک جایگزین عالی داریم.

در مواجهه با تهدیدی که پوشک یکبار مصرف برای محیط زیست ایجاد می‌کند، جایگزین پوشک‌های زیست‌محیطی پایدار به وجود می‌آید، این جایگزین بر اساس پوشک‌های پارچه‌ای کلاسیک است که توسط میلیون‌ها مادر در سراسر جهان دهه‌ها پیش قبل از ظهور پوشک‌های یکبار مصرف استفاده می‌شد.

پوشک‌های اکولوژیک قابل استفاده مجدد هستند زیرا با مواد گیاهی، پارچه‌های قابل شستشو، ضد حساسیت و زیست تخریب‌پذیر یا موادی مانند دستمال توالت که می‌توانند بعداً دور ریخته شوند، ساخته می‌شوند و این آنها را به یک جایگزین زیست محیطی و اقتصادی تبدیل می کند.

مزیت اصلی پوشک های اکولوژیک مراقبت از محیط زیست است، کاهش تاثیر آن، یک پوشک اکولوژیک به طور متوسط 5 تا 7 سال طول می کشد تا متلاشی شود و با این کار در محیط ادغام می شود، در حالی که یک پوشک یکبار مصرف متلاشی می شود. در 500 سال تقریباً محیط زیست را آلوده می کند.

با خرید پوشک اکولوژیک هزینه پوشک را تا 80 درصد کاهش می دهید و با پوشک یکبار مصرف تقریباً 6000 عدد در تمام مراحل کودک استفاده می شود، در حالی که پوشک اکولوژیکی را می توان برای هر مرحله از رشد کودک تنظیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *