لیمو خشک بدون پوست در زمینهای بایر نیز بار آمدند

انواع مختلفی از لیمو وجود دارد که هر کدام در مناطق مختلف کشور تولید می شوند و شهرستان جهرم در استان فارس دارای بیشترین سطح تولید و کشت لیمو خشک بدون پوست در کشور است و این شهرستان به لطف بالا، سالانه مقدار قابل توجهی انواع لیموترش به ویژه لیموترش در کشت این محصول تولید می کند، محصول کشت شده در این منطقه کیفیت بسیار مطلوبی دارد، به همین دلیل مقدار قابل توجهی به خارج از کشور صادر می شود.

البته لیموترش در سطح بالاتری در شمال کشور نیز کشت می شود و لیمو برای تهیه انواع محصولات غذایی مانند لیمو خشک، لیمو ترشی، آبلیمو، لیمو عمانی و غیره استفاده می شود و افرادی که به دنبال کسب و کار عمده فروشی لیمو ترش هستند.

فروش آنلاین لیمو به کشاورزان و عمده فروشان این فرصت را می دهد تا مستقیماً با خریداران لیموترش ارتباط برقرار کنند و از فروش لیمو سود بیشتری کسب کنید.

لیمو خشک بدون پوست

جهرم یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لیمو ترش در ایران است که به دلیل کیفیت بالای محصولاتش توانسته نظر بسیاری را به خود جلب کند و این مشکل صادرکنندگان و فروشندگان عمده را بر آن داشته تا به طور مستمر در مورد قیمت لیمو ترش در جاروما به دنبال اطلاعات باشند.

قیمت لیمو ترش جهرم بر اساس بسته بندی، سایز، طعم، آب میوه، رنگ، مقدار خریداری شده و متفاوت است و به طور کلی لیمو ترش در زمان برداشت پایین ترین قیمت خود را دارد، بنابراین خرید لیمو به صورت عمده در این زمان بهترین گزینه است و برای افراد و مشاغلی که به دنبال آب لیمو عمانی هستند.

لیموها انواع مختلفی دارند از جمله لیمو هسته دار، لیمو آبی، لیمو لیسبون، لیمو گلابی، لیمو ایرانی که قیمت های بالاتر از لیمو متفاوت است و نرخ تورم نیز یکی از عواملی است که بر قیمت نهایی لیمو تاثیر می گذارد.

بنابراین افزایش نرخ تورم و قیمت دلار هزینه تولید و نیروی کار را افزایش می‌دهد که قیمت روزانه لیمو ترش را نیز افزایش می‌دهد و در نظر داشته باشید که اندازه و کیفیت محصول ارائه شده می تواند تاثیر مستقیمی در نگهداری لیمو ترش داشته باشد.

امسال تقاضا برای لیموترش سر به فلک کشیده است، بنابراین دولت اقدامات متعددی از جمله محدودیت صادرات، راستی‌آزمایی، نظارت بر سردخانه‌ها و غیره را برای کنترل قیمت آهک انجام داده است.

بنابراین نمی توان قیمت ثابتی برای همه این اقلام ارائه داد و بهترین راه برای اطلاع از آخرین قیمت عمده فروشی لیمو، تماس با کشاورز یا تامین کننده اصلی آن محصول است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *