مردی که سالهاست با اسباب بازی ماشین فراری بازی میکند!

اگر متوجه شدید که بچه‌هایتان با اسباب‌بازی‌هایشان بازی نمی‌کنند، ممکن است برای شروع به کمک کمی نیاز داشته باشند.

به خصوص اگر تجربه بازی با اسباب بازی ماشین فراری را نداشته باشند. من به شما پیشنهاد می‌کنم که با شروع بازی جلو بروید و پیش قدم شوید، دیری نمی‌گذرد که آنها به بازی با شما دست می‌زنند و می‌پرند.

همچنین می توانید سعی کنید فضای بازی آنها را با یک صحنه دعوت کننده تنظیم کنید که به آن دعوت به بازی نیز می گویند.

اسباب بازی

می‌توانید جاده‌ای با چند کامیون یا اتومبیل راه‌اندازی کنید، توده‌ای بزرگ از بلوک‌ها را در مرکز اتاق قرار دهید، یا تعداد انگشت شماری اسباب‌بازی را که همگی مضمون یکسانی دارند قرار دهید.

مثلاً فضا. ما دوست داریم این کار را انجام دهیم و شامل چند کتاب که مضمون را نیز دارند!

به نحوه سازماندهی فضای شما فکر کنید. اگر اسباب‌بازی‌ها در سطل‌های درب دار یا خیلی بلند پنهان شوند، درگیر شدن با آن اسباب‌بازی‌ها برای بچه‌ها سخت‌تر خواهد بود.

اطمینان حاصل کنید که فقط مقدار حداقلی از اسباب‌بازی‌ها را به‌ طور هم‌زمان در دسترس داشته باشید این کار باعث می‌شود بچه‌های شما خلاق شوند!

همچنین می توانید چرخش اسباب بازی را در نظر بگیرید.

باید اعتراف کنم که من در این کار بهترین نیستم، اما مقاله ای دارم در مورد اینکه چگونه می توانید اسباب بازی های خود را بچرخانید تا همیشه گزینه های اسباب بازی جدید «جدید» داشته باشید.

گاهی اوقات وقتی می خواهید در خرید اسباب بازی حواس تان باشد، انتقال ایده های هدیه تعطیلات به خانواده و دوستان دشوار است.

بهترین توصیه ای که می توانم به شما بدهم این است که به آرامی توضیح دهم که امیدوارید مقدار چیزهایی را که بچه هایتان دریافت می کنند به حداقل برسانید و سپس چند توصیه به آنها بدهید.

ما همیشه به خانواده و دوستان پیشنهاد می‌کنیم کتاب، لوازم هنری یا اسباب‌بازی‌های فضای باز را به همراه داشته باشند زیرا اینها چیزهایی هستند که فضای خانه را اشغال نمی‌کنند!

با دوره آموزشی فضای بازی هدفمند ما می توانید بیاموزید که چگونه می توانید خانه خود را متحول کنید و تعداد اسباب بازی های زندگی خود را کاهش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *