ملحفه یکبار مصرف پرسان متراژی برابر با 10 متر دارد

روتختی ها در سایزهای مختلف تک و دو نفره، کینگ و ملکه طراحی شده اند و بسته به نیاز یا کاربردتان، باید یکی از آنها را انتخاب کنید و برای مثال، اگر یک مرد مجرد با یک آپارتمان کوچک هستید، انتخاب مناسب برای شما یک ملحفه یکبار مصرف پرسان مصری است.

یا اگر مدیر یک هتل مجلل بزرگ با مشتریانی با سطح درآمد بالا هستید و می خواهید هر اتاق هتل خود را شبیه یک خانه لوکس کنید، باید ملحفه ای ملکه یا کینگ انتخاب کنید و چیزی که این اندازه ها را از یکدیگر متمایز می کند تعداد قطعات آنهاست و روتختی یک نفره معمولاً فقط شامل 4 تا 5 تکه است.

ملحفه یکبار مصرف پرسان

این قطعات عبارتند از: روکش بالش لحاف لحاف لحاف بسته به نیاز خود، یکی از اندازه های بالا را انتخاب می کنید و اما یکی از اندازه های مفیدی که اکثر مردم برای خانه های جدید خود انتخاب می کنند سایز کوئین است.

بسیاری از زوج های دوست داشتنی جدید معمولاً این اندازه را برای خانه جدید خود انتخاب می کنند تا زندگی جدید خود را شروع کنند و همچنین بسیاری از مشتریانی که می خواهند روتختی دو نفره بخرند ترجیح می دهند قیمت یک روتختی سایز کوئین را بپردازند زیرا قیمت آن کمی بالاتر از یک روتختی دو نفره و شامل 12 تکه و ابعاد آن حدود 240*220 سانتی متر می باشد و موتور جستجوی گوگل نشان می‌دهد که بسیاری از مصرف‌کنندگانی که به دنبال ملحفه‌های پنبه‌ای مصری هستند، معمولاً به سراغ ملحفه‌های پنبه‌ای مصری می‌روند.

شرکت بازرگانی دیبافت اسلیپ سال هاست که در زمینه محصولات خواب فعالیت دارد و در زمینه صادرات انواع محصولات خواب به نقاط مختلف دنیا تجربه کسب کرده است.

بنابراین اگر به دنبال ملحفه‌های پنبه‌ای مصری هستید و تامین‌کننده ندارید، بخش فروش دیبافت اسلیپ می‌تواند از طریق خرید شما مشاوره رایگان و یا حتی بیشتر از آن را به شما مشاوره تجاری برای راه‌اندازی کسب‌وکار جدید ارائه دهد.

بسیاری از افرادی که می خواهند این تجارت را راه اندازی کنند مرتکب اشتباه بزرگی می شوند و آن این است که برای واردات و فروش مجدد به سراغ تشک می روند، اما کارشناسان می گویند برای شروع کار باید به سراغ محصولاتی مانند پتو و روتختی بروید که حاشیه سود بالایی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *