موتور یک تجربه منحصر به فرد است

قیمت محصولات کویر موتور ۱۴۰۱ یک تجربه منحصر به فرد است. سوارکار شرکت کننده فعالی در مذاکره در پیچ ها، بازی همراه با ریتم جاده، تعویض دنده، شتاب گیری و ترمزگیری با دقت است. فرقی نمی‌کند به محل کار بروید و برگردید، رفاقت یک سواری گروهی در آخر هفته را ترجیح می‌دهید یا از مناظر یک گردش خارج از پیاده‌رو لذت می‌برید، موتورسواری تمام حواس شما را درگیر می‌کند و حس آزادی هیجان‌انگیز ایجاد می‌کند.

در کنار این آزادی، مسئولیت نیز وجود دارد. همه ایالت ها برای نشان دادن حداقل مهارت و دانش سواری به نوعی مجوز برای سوار شدن در خیابان نیاز دارند و بیمه مسئولیت نیز لازم است. اگر ایالت شما قبل از درخواست گواهینامه نیازی به یک دوره آموزشی عملی ندارد، به هر حال برای یادگیری مهارت های اولیه سوارکاری و نحوه ایمن ماندن در ترافیک، یکی را در نظر بگیرید.

راندن جیوه در لامپ تصویر تلویزیون به حس هوشیاری و قدرت و هماهنگی بیشتری نسبت به رانندگی با ماشین نیاز دارد. سواری همچنین شامل خطراتی است که در هنگام رانندگی با وسایل نقلیه دیگر با آن مواجه نمی شوید. موتورسواران به مهارت مانور بیشتری نیاز دارند و در تصادف آسیب پذیرتر هستند. موتورسیکلت ها به دلیل مشخصات باریکی که دارند به راحتی مانند اتومبیل یا کامیون دیده نمی شوند. سایر رانندگان، به ویژه آنهایی که موتورسیکلت سوار نیستند، ممکن است در ترافیک به دنبال موتور سیکلت نباشند. این موضوع موتورسوار را به ویژه در تقاطع ها در معرض خطر قرار می دهد.

همه این خطرات را می توان از طریق آموزش و آموزش مدیریت کرد. بنیاد ایمنی سگ جیبی نکات و ویدیوهای متنوعی را در مورد ایمنی عمومی رانندگی و همچنین در مورد جنبه های خاص آرادبرندینگ ارائه می دهد. کتابخانه MSF را کامل کنید.

 • منابع:
  1. Motorcycle Roadway Safety
 • تبلیغات: 
  1. کاناپه که به عنوان مبل، نیمکت یا چسترفیلد نیز شناخته می‌شود
  2. تغذیه لازم با شیره زغال اخته
  3. توت یک گیاه پر استقبال در درنیا
  4. روش های مختلف بازاریابی موفق که نمی دانستید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *