کفش اسکیچرز مردانه اورجینال دارای سوختی نیتروژنی

عشق ما به Skechers به نسخه اول Razor برمی گردد، یک کفش ورزشی سبک وزن روزانه/تمپو/روز مسابقه که تاثیر بسیار بیشتری بر صنعت دویدن داشت که بسیاری از مردم تصور می کردند و به این دلیل که کفش اسکیچرز مردانه اورجینال یکی از اولین برندهایی بود (شاید اولین؟) که در واقع از یک زیره میانی فوق بحرانی حاوی نیتروژن در فوم Hyper Burst خود استفاده کرد.

متأسفانه، بخش عملکرد Skechers همیشه در کارنامه Skechers مورد توجه قرار گرفته است، و سال‌ها زیر نظر رادار پرواز کرده است، و برتری آن را فقط توسط افراد سخت‌افزار کفش دویدن می‌شناسند و اینکه آیا این تغییر خواهد کرد یا نه باید دید، اما شکی وجود ندارد که Skechers میراث قانونی دارد و به طور مداوم یک سری کفش با قیمت مناسب تولید کرده است.

سری Ride یکی از بهترین مربی‌های روزانه است که با پول می‌توان خرید، و کفشی است که ما به اکثر دوندگان مبتدی توصیه می‌کنیم. Maxroad 5 یکی از بهترین کفش‌های سال 2021 بود و تنوع‌های زیاد Razor (شاید خیلی زیاد، tbh) همیشه در اجرای خود محکم بوده است.

کفش اسکیچرز مردانه اورجینال

دیوار اسکچر
یک دسته کامل کفش Skechers
همانطور که گفته شد، همانطور که مارک های دیگر شروع به کپی کردن تکالیف Skechers کرده اند (که چیزی می گوید، با توجه به کپی برداری آشکار Skechers از طرح های مارک های دیگر)، و Skechers در طول پنج سال گذشته Hyper Burst را با تمام ارزشش دوشیده است، ما مطمئن نبودم در سال 2023 چه انتظاری داشته باشیم.

بنابراین وقتی با Skechers در The Running Event ملاقات کردیم، انتظارات ما کمی کاهش یافت و با این حال، پس از صحبت با تونی میسی، مدیر ارشد Run Development، و دیدن این محصول در سال 2023، باید بگوییم که در مورد به‌روزرسانی‌ها بسیار هیجان‌زده هستیم.

از Ride 11 تا Maxroad 6 گرفته تا Speed Beast کاملاً جدید، Skechers با فوم بیشتر، طراحی بهتر و قیمت منصفانه برای همه آن، سطح بالایی را ارائه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *