کیف چرمی خوب محافظ وسایل شخصی

این کیف چرمی 16 اینچی با خطوط تمیز و طراحی شده با یک جیب داخلی، یک کیف چرم اداری زنانه مینیمالیستی با پیچ و تاب به حداکثر رساندن فضا است: این کیف به گونه‌ای طراحی شده است که با درج‌هایی که می‌توانید جداگانه خریداری کنید تا سازماندهی کنید، مانند آستین لپ‌تاپ، سفارشی شود.

کیف و کیسه زیپی، همه در همان چرم سنگ‌ریزه‌ای لوکس مانند خود کیف. نیکول کلیست، نویسنده مد ساکن نیویورک، که نسخه کاپوچینو را با هر سه افزونه برای جلسات با طراحان و کارهای مکرر به همراه دارد، می‌گوید: «تفکیک آنچه برای روز نیاز دارم به مناطق تعیین‌شده، ساده‌ترین راه برای احساس آمادگی است. سفرهای خارج از کشور. عدم وجود سخت افزار نیز این   کیف چرم اداری را در بین سبک ترین کیف هایی قرار می دهد که امتحان کرده ایم.

با شکل کلاسیک کیف و محفظه های داخلی فراوان – چهار جیب افقی تقسیم شده، چهار جیب عمودی کوچکتر و یک جیب کارت باز – کیسه کار Creagh یکی دیگر از موارد مورد علاقه Kliest است، به خصوص در هنگام سفر برای کار. او می‌گوید که مکان‌های جداگانه‌ای برای نگه‌داشتن پاسپورت، لپ‌تاپ، کیف چرم رودوشی مردانه  پول، کلید و کیف لوازم آرایشی دارد و می‌افزاید: «من دوست دارم همیشه بدانم همه چیز کجاست و هرگز آن لحظه را در تاکسی در مسیر فرودگاه نداشته باشم که دیوانه‌وار به جستجو بپردازم. برای گواهینامه رانندگی من.»

تنها کوله‌پشتی که در لیست ما قرار می‌گیرد، مدلی کاربردی و مقاوم در برابر آب و هوا است که مت توفور، بازاریاب فناوری، برای زندگی در شهر تقسیم‌بندی شده و برنامه‌ریزی شده‌اش به آن تکیه می‌کند. بنیانگذار Toasted Life، کیف چرم طبیعی اداری یک شرکت رویدادهای زنده، بین کلیولند و اوکلند، کالیفرنیا سفر می‌کند. او می‌گوید: «یک رفت‌وآمد زمان ارزشمندی برای ارسال ایمیل‌ها، پیامک‌ها یا خواندن سریع است. می تواند به پشتم بیاندازد تا دستانم آزاد شود.» او می‌گوید، این همچنین یک گزینه معقول برای حالت‌های مختلف حمل‌ونقل است، مانند «زمانی که باید روی یک اسکوتر برقی یا دوچرخه شهری بپرید».

دو جیب داخلی توری و یک آستین لپ‌تاپ با روکش نمدی وسایل را در یک سواری پر از دست‌انداز ایمن نگه می‌دارد. و در حالی که کوله‌پشتی‌ها معمولاً به دلیل طراحی شیک شناخته نمی‌شوند (اگرچه اینها مطمئناً ارائه می‌دهند)، اینجا جایی است که Chasm Thule می‌درخشد: اگرچه از نایلون مقاوم ساخته شده است، جلوی گرد و زیپ‌های مخفی به آن جلوه‌ای می‌دهد که براق‌تر از شهری است.

 • منابع:
  1. The minimalist organizer

 • تبلیغات: 
  1. سیم کشی با کابل مفتولی الکترونیکی
  2. رشته سوپ مناسب سبد غذایی
  3. رشته سوپ کلاسیک خوشمزه
  4. توت فرنگی یک محصول نقدی بسیار مغذی و مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *