کیک خوشمزه با مواد تازه

آموزش و یادگیری عالی مانند تهیه طرز تهیه کیک ساده وانیلی در قابلمه اسفنجی عالی نان شماست. شما هر بار به مواد مناسب نیاز دارید.

هنوز به یاد دارم که یک معلم خاص به من می گفت که دانش آموزان را باید دید نه شنید. ردیف به ردیف از میزهای پر از همه افراد که برگه های مشابهی را تکمیل می کنند. آن نفس خفیفی که با انداختن لاستیک به اتاق منتقل می شد. شومیز یقه کراواتی یا بدتر از آن، از کسی خواسته اید که لاستیک قرض بگیرد – کمی بلندتر از یک زمزمه.

و حتی به تفریح فکر نکنید – یا روی آن صندلی تکان بخورید.

آن محیط آموزشی همه مواد لازم برای بهترین یادگیری را نداشت.

خوشبختانه، قهوه برای لاغری شکم و پهلو از دوران دانشجویی من، همه چیز از جهات مختلف تغییر کرده است، به خصوص در سال گذشته.

ما همچنان به دور شدن از رویکرد یک اندازه متناسب با همه ادامه می دهیم. بسته به سطح کودک، کلاس یا سال، ممکن است درک نحوه آموزش همان مهارت، استراتژی یا موضوع متفاوت به نظر برسد. همچنین وقتی یادگیری را واقعی، معنادار و مرتبط با زندگی، جوامع و علایق دانش آموزان می کنیم، از تأثیری که می تواند رخ دهد آگاه تر می شویم.

در نهایت، ما در حال تغییر جزر و مد به سمت دانستن اینکه هر دانش آموز در کجای یادگیری خود قرار دارد، اندازه لباس بافتنی نوزاد احساس می کنیم. ما هر هفته زمانی را صرف این می‌کنیم که دانش‌آموزان در کجای یادگیری خود قرار دارند، به کجا می‌روند، به چه مهارت‌ها و دانش‌هایی نیاز دارند تا به آنجا برسند، و چگونه می‌توانیم به بهترین شکل به آنها کمک کنیم (این جایی است که سرگرمی واقعاً به عنوان یک معلم شروع می‌شود.

 • منابع:
  1. Teaching & Learning are Like Baking Your Nan’s Perfect Cake

 • تبلیغات: 
  1. آشنایی با چند نوشیدنی که برای صبح زود مناسب است!
  2. تولید روشویی با ضایعات پلاستیکی!
  3. آیا با مصرف یک گرم پودر هسته خرما از طریق دماغ می توان آینده را دید؟!
  4. انبار کولر که در آتش سوزی سالم ماند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *