اولین کیف پاسپورتی چرم مشهد جزء پرفروش ها در دنیا شد

وقتی نوبت به انتخاب دارنده پاسپورت عالی قبل از سفر بین المللی بعدی شما می رسد، خوشحال خواهید شد که بدانید گزینه های زیادی از کیف پاسپورتی چرم مشهد در بازار وجود دارد.

اگرچه ممکن است زیاد به نظر برسد اما به خاطر داشته باشید که بهترین دارندگان گذرنامه در طیف گسترده ای از قیمت ها با گزینه هایی برای سبک هر مسافری در دسترس هستند، شما با رنگ‌ها، الگوها و طرح‌های متنوعی، خواه رنگ‌های روشن، تزیینات، گرافیک چاپی یا تک‌نگار مواجه خواهید شد.

همچنین شایان ذکر است که اکثر دارندگان پاسپورت از چرم مصنوعی یا طبیعی ساخته شده اند که دوام آن به دوام معروف است، بسیاری از آنها نیز به یک پوشش داخلی برای یک لایه حفاظتی اضافی مجهز شده اند.

سایر ویژگی های جایزه شامل اسلات کارت اعتباری داخلی و جیب های اضافی برای نگه داشتن بیشتر (اگر نه همه) اسناد سفر شما در یک مکان مرکزی است، به طور مشابه، برخی دارای تسمه، بسته شدن زیپ و یا فناوری مسدودکننده RFID برای محافظت از وسایل شما (و اطلاعات شخصی شما) در برابر سرقت هستند.

یک مدل از کیف پاسپورتی با چرم گیاهی بسیار نرم ساخته شده است، برای لمس شخصی تر یکی از چندین گزینه فونت را برای طراحی مونوگرام خود انتخاب کنید، از بین پنج رنگ از جمله بژ خنثی و سرمه ای براق یک کدام را انتخاب کنید.

نگهدارنده امضای پاسپورت اسمیتسون با چرم متقاطع ساخته شده است، ویژگی‌های برجسته دیگر شامل دو جیب طلایی (برای نگهداری ایمن پاسپورت و کارت پرواز) و فضای داخلی چرم گوساله بسیار صاف است، خریداران می‌توانند از میان هشت رنگ خیره‌کننده از جمله آبی نیلی، قرمز مایل به قرمز و صورتی رز انتخاب کنند.

همانطور که از نامش پیداست، نگهدارنده پاسپورت مسدودکننده RFID رویس چرمی دارای فناوری مسدودکننده RFID برای آرامش خاطر بیشتر است و از دستیابی هکرها به اطلاعات شخصی شما از طریق فرکانس رادیویی جلوگیری می کند، همان فناوری که به شما امکان می دهد کارت خود را به جای کشیدن یا وارد کردن آن روی دستگاه نگه دارید.

قسمت داخلی خط دار که دارای چندین اسلات کارت اعتباری است دسترسی آسان به کوچکترین (و شاید ضروری ترین) وسایل شما را فراهم می کند.

مدلی دیگر از کیف پاسپورتی چرم دارای یک نمای بیرونی مشکی براق است، این در حالی است که فضای داخلی با رنگ سبز رنگی مفرح به آن اضافه می کند.

بهتر از همه، جادار بودن آن به اندازه‌ای است که نه یک بلکه دو پاسپورت را در خود جای دهد، اگر با دیگران سفر می‌کنید یا خودتان دو پاسپورت دارید، مفید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *